Duchowość poprzez radość istnienia

Konferencja Love Life 

orem ipsum

Duchowość poprzez radość istnienia

1. Katarzyna Jędrzejczyk

,, Uduchowienie ciała, ucieleśnienie ducha”Katarzyna opowie o wadze połączenia duchowości z fizycznością… bowiem poprzez ich rozdzielenie doświadczaliśmy między innymi braku radości istnienia. Pełnia doświadczania w harmonii poprzez rozpoznanie ducha w ciele jest swoistym przypomnieniem sobie kwintesencji istnienia, niezbędnym elementem zrównoważenia przepływu energii świadomości i bezwarunkowej miłości w całej istocie, rodzajem misterium życia. Opisze jakimi sposobami możemy wrócić do jedni, aby żyć w pełni, harmonii i błogostanie…Odpowie na pytania z widowni.

 

2. Joanna S-Grzybowska

Naturoterapeutka, artystka intuicyjna, fotograf zdjęć energetycznych, medytacyjnych i transformujących, ,,uzdrawiająca głosem” ,,Zachwyt jako forma samouzdrawiania” Jako artystyczna Dusza opowie jak poprzez praktykowanie doświadczania wschodów słońca tworzy fotografie energetyczne i uzdrawiające, jako formę kreacji Duszy. Ta intuicyjna praktyka celebrowania piękna pozwoliła jej przejść najtrudniejsze życiowe doświadczenia i rozwinąć artystyczne skrzydła. Na co dzień inspiruje innych i ,,zaraża” ideą ,,zachwytu jako formą samouzdrawiania i drogi do wewnętrznej radości życia.

3. Małgorzata Jabłońska

Wybitna polska malarka, uzdrawiająca przez sztukę, autorka ,,Chirurgii podświadomości” ,,Chirurgia podświadomości jako droga do radości istnienia” Małgorzata opisze swoją drogę poprzez sztukę a właściwie stworzenie absolutnie innowacyjnej metody tworzenia obrazów do połączenia jej z duchowością i radością życia. Opisze czym jest konieczność warunkowania, implantacja ( blokady, kody, schematy, programy, przekazy, struktury ) oraz przedstawi jako jedyną pewną… zmienność. Opisze również synergię własnych możliwości.

4. Izabela Trędowicz

Poetka, podróżniczka, celebrująca życie, ,,widząca”. ,,Postrzeganie pozazmysłowe, jako jeden z aspektów pełniejszego zrozumienia siebie” Przedstawi różne możliwości poszerzania postrzegania pozazmysłowego, ich wykorzystanie w zrozumieniu siebie, w życiu czy pracy. Opisze czym jest intuicja i jak ją rozwijać, jak ,,zczytywać” pole energo-informacyjne oraz czym jest energia i jak ją rozwijać aby wzmacniać moc swojej istoty.

5. Grzegorz Orzechowski

Bioenergoterapeuta, uzdrowiciel, naturopata, egzorcysta, konsultant Kroniki Akaszy. ,, Praktyczne wykorzystanie Kronik Akaszy podczas zabiegu bioenergoterapeutycznego”. Usłyszymy czym są Kroniki Akaszy i jak wiedzę zaczerpniętą z tych ,,przestrzeni” wykorzystać w sposób praktyczny. Grzegorz opowie czym jest bioterapia, jak uzdrawiać innych ale i siebie. Jak zabezpieczać ,,energetycznie” siebie, oczyszczać domy i tereny. Jak tworzył swoje techniki uzdrawiające i oczyszczające.

 

 

ZAPISY I REZERWACJE

https://www.tickettailor.com/events/lovelife/300346

Love Life